Župan sprejel odlične osnovnošolce

Katarina Perič
17 junija, 2023

Župan občine Radovljica Ciril Globočnik je v četrtek, 15. junija 2023, v radovljiški Graščini sprejel devetošolce, ki so dosegli odličen uspeh v vseh razredih šolanja. Učencem je izročil priznanja in knjižna darila. V svojem nagovoru je poudaril, da ga za prihodnost občine ne skrbi. Osnovnošolcem je položil na srce, naj čim večkrat odložijo telefone in se veliko pogovarjajo z ljudmi okoli sebe. Zaželel jim je uspešno pot tudi na naslednji stopnji šolanja. Prireditev so z glasbenimi nastopi popestrili učenci Glasbene šole Radovljica.

Z lipniške šole se je sprejema pri županu udeležilo 6 učencev (tretjina) letošnje generacije:
Enja Cvetko Vodopivec, Vesna Gašperšič, Jaka Pačnik, Eva Pogačnik, Špela Šimnic in Zoja Višnar.
Spremljali sta jih ravnateljica Zdenka Varl in razredničarka Katarina Perič.

Vir fotografije: https://www.radovljica.si/objava/781559

Katarina Perič