NOVICE

Torkarjeva likovna kolonija

Objava od
Mateja Fon Špitalar
Datum
14 maja, 2024

V sredo, 8. maja 2024, je na Koroški Beli potekala 15. Torkarjeva kolonija, ki jo je organizirala tamkajšnja osnovna šola. Sodelovalo je 18 osnovnih šol. Tema ustvarjanja je bila Blizu in daleč.

Z naše šole so se kolonije udeležili Lars Kristijan Krasnič iz 7. a, Lana Pfajfar in Alja Šolar iz 8. a in Ana Mežek iz 8. b  razreda. Izbira tehnike je bila prosta, naši učenci so si izbrali risanje s pasteli, akvarel, svinčnik in tempere. Motiv je bil kulturna dediščina Koroške Bele. Vreme je bilo žal deževno, zato so učenci motive najprej fotografirali, nato pa jih narisali ali naslikali v šoli.

Mateja Fon Špitalar
Mateja Fon Špitalar

Prejšnji prispevek

Uspešno zastopanje šole na Teku trojk
11 maja 2024
cross Skip to content