NOVICE

Športni dan za učence od 7. do 9. razreda

Objava od
Mojca Brezovec
Kategorije
Datum
13 junija, 2023

V ponedeljek smo se z učenci od 7. do 9. razreda odpeljali na športni dan v Zgornjesavsko dolino. Razdeljeni v skupine so se podali na različne cilje. Prva skupina je izstopila v Kranjski Gori in se povzpela do Mojčinega doma na Vitrancu, druga skupina je imela izhodišče v Planici od koder je krenila proti Ciprniku in ga v manj kot dveh urah tudi osvojila. Obe skupini sta s pohodom zaključili v dolini Pišnice. Tretja skupina se je sprehodila po dolini Tamar, do Doma v Tamarju nato pa si ob vrnitvi ogledala dolino Planice in se podala na vrh naše znamenite velikanke, od koder so imeli čudovit razgled na Ciprnik.

Pohvala gre vsem učencem za vztrajnost ter vzorno vedenje.

FOTOGRAFIJE

Mojca Brezovec
Mojca Brezovec

Prejšnji prispevek

Planinski pohod na GOLICO
13 junija 2023

Naslednji prispevek

Planinski tabor na ZELENICI
13 junija 2023
cross Skip to content