KARIERNA ORIENTACIJA - Dogodek Spoznajte GFP v živo! na Gimnaziji Franceta Prešerna

David Kebler
8 marca, 2022

Na Gimnaziji Franceta Prešerna bodo v sredo, 16. marca, in v četrtek, 17. marca 2022, v popoldanskem času med 16. in 19. uro organizirali dneva odprtih vrat za devetošolce in njihove starše.

Udeleženci se bodo lahko pridružili poskusom fizike, kemije, biologije, športni vzgoji, likovni umetnosti in glasbi, geografiji, informatiki, francoščini in nemščini, ekonomiji, podjetništvu …

Predstavili bodo tudi obšolske dejavnosti, program MEPI, projekte Erasmus+, izbirne vsebine … ter popeljali obiskovalce po šoli.

Predstavitve bodo potekale v manjših skupinah, termini so navedeni v novici na spletni strani šole.

Na dogodek se je potrebno prijaviti preko spletne strani šole na povezavi https://www.gfp.si/, kjer je obrazec za spletno prijavo.

Šolska svetovalna služba

David Kebler