NOVICE

Visoki Mavrinc in Mihov dom

Objava od
Mojca Brezovec
Kategorije
Datum
20 maja, 2024

Na sončno majsko soboto so se mladi planinci odpeljali v Kranjsko goro do hotela Erika. Podali so se v alpsko dolino Krnico, kjer so kar nekaj časa lahko opazovali, kar močno vodnat potok Velika Pišnica. Po začetni uravnani gozdni poti so se začeli vzpenjati po poti proti Vršiču. Mlajša skupina se je povzpela do Mihovega doma. Starejša skupina pa se je mimo Ruske kapelice povzpela na Visoki Mavrinc, ki jim je ponudil čudovit pogled na okoliške gore kot so Špik, Škrlatica, Razor, Prisank , na jezero Jasna in na dolino Krnica.
Po počitku in malici je sledil še varen spust v dolino.

FOTOGRAFIJE

Mojca Brezovec
Mojca Brezovec

Naslednji prispevek

Medobčinsko tekmovanje v atletiki
21 maja 2024
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content