NOVICE

ZAHVALA

Objava od
Mojca Brezovec
Kategorije
Datum
18 decembra, 2023

Spoštovani, iskrena hvala vsem, ki ste si v sredo, 13. decembra, vzeli čas in ste prišli na Dobrodelno glasbeni večer. Brez vas bi bil naš trud zaman. Z nakupom prazničnih izdelkov ste v naš sklad prispevali več kot 2.000 evrov. Še enkrat bi se rada zahvalila vsem, ki ste kakorkoli prispevali k izvedbi naše prireditve, vsem nastopajočim, njihovim mentorjem, učencem, učiteljem. Hvala tudi staršem in starim staršem, ki ste izdelali čudovite izdelke in s tem obogatili naš božično-novoletni sejem. Hvala gospodu Nejcu Mikoliču za profesionalni glasbeni dodatek. Zahvala gre tudi Krajevni skupnosti Podnart, ki nam je odstopila dvorano ter članom GD Podnart, ki so poskrbeli za red na parkirišču.

FOTOGRAFIJE

Predsednica UO Šolskega sklada
Mojca Brezovec

 

 

Mojca Brezovec
Mojca Brezovec

Prejšnji prispevek

Kulturni dan za učence 9. a in 9. b razreda
18 decembra 2023

Naslednji prispevek

Praznično voščilo
19 decembra 2023
cross Skip to content