NOVICE

ŠPORTNI DAN - POHOD DO PODRUŽNIČNE ŠOLE OVSIŠE za učence 1. triade OŠ Lipnica

Objava od
Mojca Brezovec
Kategorije
Datum
11 septembra, 2022

V torek, 13. 9. 2022, bomo izvedli prvi športni dan - pohod do PŠ Ovsiše.
Zbrali se bomo v garderobi ob 8.20 uri, od koder bomo odšli peš do PŠ Ovsiše. V šoli na Ovsišah bomo pomalicali, si ogledali prostore šole ter se družili z učenci. Kasneje bomo odšli na športno igrišče v Podnart, kjer bomo nadaljevali s športnimi igrami. Po končanih dejavnostih se bomo z avtobusom odpeljali  v Lipnico.
Zaključek športnega dne bo ob 12.50 uri
Učenec bo malico dobil v šoli. S seboj naj ima nahrbtnik, v njem pa dodatno majico, nogavice, napitek ter kakšen prigrizek. Oblečn naj bo v primerna oblačila (majico s kratkimi rokavi,  pulover ali jopico, primerne hlače).  Za pohod so primerni nepremočjivi športni ali pohodni čevlji. 

Jutranje varstvo, kosilo in podaljšano bivanje bodo potekali po ustaljenem urniku.

                                                                                Vodja športnega dne: Mojca Brezovec

V Lipnici, 9. 9. 2022

Mojca Brezovec
Mojca Brezovec

Prejšnji prispevek

Interesna dejavnost LOGIKA ...
11 septembra 2022

Naslednji prispevek

PLANINSKI KROŽEK
11 septembra 2022
cross Skip to content