NOVICE

ŠPORTNI DAN - POHOD DO PODRUŽNIČNE ŠOLE OVSIŠE za učence 1. triade OŠ Lipnica

Objava od
Mojca Brezovec
Kategorije
Datum
11 septembra, 2022

V torek, 13. 9. 2022, bomo izvedli prvi športni dan - pohod do PŠ Ovsiše.
Zbrali se bomo v garderobi ob 8.20 uri, od koder bomo odšli peš do PŠ Ovsiše. V šoli na Ovsišah bomo pomalicali, si ogledali prostore šole ter se družili z učenci. Kasneje bomo odšli na športno igrišče v Podnart, kjer bomo nadaljevali s športnimi igrami. Po končanih dejavnostih se bomo z avtobusom odpeljali  v Lipnico.
Zaključek športnega dne bo ob 12.50 uri
Učenec bo malico dobil v šoli. S seboj naj ima nahrbtnik, v njem pa dodatno majico, nogavice, napitek ter kakšen prigrizek. Oblečn naj bo v primerna oblačila (majico s kratkimi rokavi,  pulover ali jopico, primerne hlače).  Za pohod so primerni nepremočjivi športni ali pohodni čevlji. 

Jutranje varstvo, kosilo in podaljšano bivanje bodo potekali po ustaljenem urniku.

                                                                                Vodja športnega dne: Mojca Brezovec

V Lipnici, 9. 9. 2022

Mojca Brezovec
Mojca Brezovec

Prejšnji prispevek

Interesna dejavnost LOGIKA ...
11 septembra 2022

Naslednji prispevek

PLANINSKI KROŽEK
11 septembra 2022
PREBERITE SI ŠE
POGOVORNE URE
11 maja, 2022
KuhnaPaTo
13 marca, 2022
cross