NOVICE

Kulturni dan za učence 9. a in 9. b razreda

Objava od
Uroš Švab
Kategorije
Datum
18 decembra, 2023

KULTURNI DAN

v torek, 19. decembra 2023

za učence 9. A in 9. B razreda

 

Potek kulturnega dne

Ob 7.50 se  zberemo na železniški postaji v Podnartu. Z vlakom se ob 8.05 odpeljemo do Kranja, kjer si bomo v kranjskem gledališču ogledali Linhartovo Županovo Micko. Po predstavi se bomo sprehodili še do Prešernove hiše, kjer nam bodo predstavili pesnikovo življenje v njegovem zadnjem delu življenja. Po obisku hiše odidemo na železniško postajo, kjer nas vlak odpelje ob 13.22 v Podnart. Predviden prihod v Podnart je 13.30.

Priporočam, da zjutraj ne izpustite zajtrka. Bodite primerno toplo obuti in oblečeni za hojo in teater, šolsko malico bomo vzeli  s seboj, imejte v malem nahrbtniku tudi steklenico/bidon z vodo ali toplim čajem.

Spremljevalca:  Uroš Švab ter Breda Gašperin.

Vsem učencem in spremljevalcema želim bogat, nasmejan in navihan kulturni dan.

 

vodja kulturnega dne

Breda Gašperin

Uroš Švab
Uroš Švab

Prejšnji prispevek

ŠOLSKO TEKMOVANJE ZA CANKARJEVO PRIZNANJE
18 decembra 2023

Naslednji prispevek

ZAHVALA
18 decembra 2023
cross Skip to content