NOVICE

Proslava ob dnevu šole

Objava od
Andreja Kolman
Kategorije
Datum
27 marca, 2023

V četrtek, 23. 3. 2023, smo v Kulturnem domu v Kropi obeležili dan šole. Pripravili smo koncert naših glasbenih skupin. Nastopila sta otroški pevski zbor iz Lipnice in Ovsiš, mladinski pevski zbor, vse skupinice kljunastih flavt in  Otroška folklorna skupina Voše. Glasbeno krono so dodali še petošolci in naši glasbeni solisti, Eva, Gregor in Tinka. Da je bila dinamika koncerta razgibana, sta skrbela Valentina in Lars, ne smemo pa pozabiti tudi na naše najmlajše recitatorje. Hvala vsem, ki ste nas nagradili z bučnim aplavzom.

Andreja Kolman
Andreja Kolman

Prejšnji prispevek

KULTURNI DAN za 6. RAZRED (Ljubljana)
27 marca 2023

Naslednji prispevek

Likovno snovanje - ogled galerije
30 marca 2023
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content