NOVICE

KULTURNI DAN za 6. RAZRED (Ljubljana)

Objava od
Tamara Oblak
Kategorije
Datum
27 marca, 2023

KULTURNI DAN za 6. RAZRED

Ogled koncerta: ZGODBA O PESMIH, KI SPREMLJAJO DELO

In OGLED CANKARJEVEGA DOMA  

  1. marca 2023 smo z obema šestima razredoma obiskali Cankarjev dom ter Ljubljansko filharmonijo. Ko smo prispeli v Ljubljano, smo se sprehodili skozi Tivoli ter mimo nekaterih Ljubljanskih znamenitosti. Med drugim smo videli tudi Narodno galerijo, Opero in balet, Narodni muzej, Trg Republike in Parlament, kjer smo se ustavili na zanimivem ogledu Cankarjevega Doma, nato smo se podali na Kongresni trg, kjer smo videli Univerzo in na koncu Slovensko Filharmonijo, kjer smo si ogledali izvrsten koncert. Na koncertu smo tudi plesali in peli. Na koncu je sledila sončna pot domov.

 

Tamara Oblak
Tamara Oblak

Prejšnji prispevek

DRŽAVNO TEKMOVANJE ZA CANKARJEVO PRIZNANJE
27 marca 2023

Naslednji prispevek

Proslava ob dnevu šole
27 marca 2023
cross Skip to content