NOVICE

Regijsko srečanje šolskih parlamentov

Objava od
Tanja Miklavčič-Lukančič
Datum
2 marca, 2024

V četrtek, 29. 2. 2024, smo se udeležili regijskega srečanja šolskega parlamenta v Radovljici. Srečanja so se udeležile štiri šole (OŠ A. T. Linharta Radovljica, ki je srečanje vodila, OŠ Antona Janše Radovljica, OŠ Frana Saleškega Finžgarja in naša šola). Najprej smo se učenci med seboj spoznali. Vsaka šola je predstavila aktivnosti, povezane z letošnjo temo šolskega parlamenta (duševno zdravje otrok in mladih). Po predstavitvah smo imeli debato o vplivu korona virusa na današnje življenje ter kako IKT (telefoni, računalniki …) vpliva na naše duševno zdravje. Srečanje smo zaključili tako, da je vsak udeleženec na svoj balon napisal osebe, ki ga osrečujejo.

Zapisala: Alja Šolar, 8. a

 

 

 

Tanja Miklavčič-Lukančič
Tanja Miklavčič-Lukančič

Prejšnji prispevek

Infodrom v Lipnici
29 februarja 2024

Naslednji prispevek

Petošolci so drsali v Radovljici
02 marca 2024
PREBERITE SI ŠE
Večer z Andersenom
26 marca, 2024
OBVESTILO 1. ŠOLSKI DAN
26 avgusta, 2022
Prvi šolski dan
28 avgusta, 2023
cross Skip to content