NOVICE

KARIERNA ORIENTACIJA - DAN ODPRTIH VRAT GIMNAZIJE KRANJ

Objava od
David Kebler
Kategorije
Datum
11 novembra, 2022

Spoštovani starši, učenci. 

V mesecu novembru na Gimnaziji Kranj za osnovnošolce organizirajo Dan odprtih vrat. Dogodek bo potekal v živo. Osnovnošolci bodo lahko začutili utrip in vzdušje na Gimnaziji Kranj, spoznali dijake in profesorje in si ogledali šolo. Prisostvovali bodo trem uram pouka v skupinah, skupine pa bodo po šoli vodili dijaki, tako da bodo že od njih lahko izvedeli marsikatero informacijo iz prve roke. Četrte šolske ure se bodo učenci lahko udeležili po izbiri. Za osnovnošolce pripravljajo tudi majhno presenečenje. 

Termin Dneva odprtih vrat:  

  • torek, 22. 11. 2022, ob 14.00 
  • četrtek, 24. 11. 2022, ob 9.30 

V priponki pošiljamo zloženko, na kateri je nekaj osnovnih informacij o šoli.

Za več informacij se lahko obrnete na: 

Lep pozdrav

Šolska svetovalna služba

David Kebler
David Kebler
cross Skip to content