NOVICE

PREDAVANJE ZA STARŠE - POMEN GIBANJA ZA RAZVOJ OTROK

Objava od
Maja Cimerman Franjić
Kategorije
Datum
20 oktobra, 2022

Spoštovani!

obveščamo vas, da bomo imeli v četrtek, 20. oktobra 2022, ob 17.00, preko videokonference (Zoom) predavanje za starše. Predaval bo dr. Gregor Starc, izredni profesor na Fakulteti za šport, ki nam bo predstavil, kako pomembno je gibanje v obdobju razvoja osnovnošolskih otrok. Dr. Starc je tudi eden od vodij programa SLOfit, uveljavljenega nacionalnega sistema spremljave telesnega in gibalnega razvoja otrok in mladine – na kratko, športnovzgojnega kartona, ki se v šolah izvaja vsako leto.

KRATEK OPIS PREDAVANJA: Pomen gibanja za razvoj otroka

Na predavanju bo predstavljeno, kako gibanje vpliva na telesni in kognitivni razvoj otroka ter na njegovo učno uspešnost. Spoznali bomo najnovejše izsledke znanosti o tej problematiki, prikazani pa bodo tudi trendi telesne dejavnosti in razvoja otrok v Sloveniji in tujini ter trendi telesnega in gibalnega razvoja otrok na OŠ Staneta Žagarja Lipnica, vplivi epidemije COVID-19 na razvoj otrok, pa tudi nasveti, kako lahko šola in starši skupaj prispevajo k spodbujanju telesne dejavnosti otrok in jim zagotovijo več gibanja in manj sedenja.

Predavanje bo potekalo v živo, tako da boste lahko na koncu dr. Starcu zastavili tudi kakšno vprašanje. Povezavo na videopredavanje vam prilagamo spodaj:

Predavanje za starše SLOfit

Time: Oct 20, 2022 04:40 PM

Join Zoom Meeting

https://arnes-si.zoom.us/j/95747787894?pwd=NjRhN3Z2RkF0b1NVUDhlcGp6UFFEdz09

Meeting ID: 957 4778 7894

Passcode: 167952

Če že dolgo niste bili na Zoomu, se prosim prijavite dovolj zgodaj, saj bo mogoče Zoom potreboval posodobitev. Povezava bo mogoča od 16.50 dalje.

Obisk predavanja vam toplo priporočamo ter vas vabimo, da se nam pridružite!

Vljudno vabljeni!

Maja Cimerman Franjić
Maja Cimerman Franjić

Prejšnji prispevek

Čutna pot
19 oktobra 2022

Naslednji prispevek

Jedilnik od 24.10. do 28.10. 2022
20 oktobra 2022
cross Skip to content