NOVICE

Vaja evakuacije v primeru požara

Objava od
Uroš Švab
Kategorije
Datum
10 oktobra, 2022

V petek 7. 10. ob 10.15 smo na matični šoli izvedli načrtovano vajo evakuacije učencev in zaposlenih v primeru požara. Domnevno je zagorelo v šolski knjižnici in ker se požara zaradi velikih količin papirja z gasilnimi aparati ni dalo pogasiti, smo poklicali gasilce in vsi zapustili šolsko zgradbo.

Požarno vajo, ki je potekala po načrtu, smo izvedli v sodelovanju s PGD Kropa, PGD Kamna Gorica, PGD Spodnja Dobrava in PGD Radovljica. Vsem navzočim gasilcem omenjenih prostovoljnih gasilskih društev in pripravljavcem evakuacijske vaje se zahvaljujemo za sodelovanje.

Uroš Švab
Uroš Švab

Prejšnji prispevek

Šola v naravi 5. razred
10 oktobra 2022

Naslednji prispevek

TEDEN OTROKA V PODALJŠANEM BIVANJU
10 oktobra 2022
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content