NOVICE

Noč z Andersenom 2022

Objava od
Uroš Švab
Kategorije
Datum
31 marca, 2022

Letos se bodo "bralni značkarji" (okoli 100 prijavljenih učencev) od 1. do 9. razreda in sodelujoči učitelji v Lipnici in na Ovsišah že petič pridružili številnim evropskim šolam in knjižnicam ter preživeli/prebedeli večer in del noči ob branju, ustvarjanju, kuhanju, gibanju in še čem. Druženje, katerega namen je popularizacija branja med osnovnošolci, se bo pričelo ob 18. uri 1. aprila in končalo ob 8. uri zjutraj 2. aprila, ko sodelujoče učence počakajo starši pred šolo. Utrinke Noči z Andersenom bomo še bolj podrobno kot doslej predstavili na šolski spletni strani.

Uroš Švab
Uroš Švab

Prejšnji prispevek

POKLJUKA - šola v naravi
29 marca 2022

Naslednji prispevek

Jedilnik od 4.4. do 8.4.2022
31 marca 2022
cross Skip to content