NOVICE

Seznami učbenikov, delovnih zvezkov in šolskih potrebščin za šolsko leto 2021/22

Objava od
Uroš Švab
Datum
7 junija, 2021

Spoštovani starši, učenke in učenci,

Ob koncu šolskega leta bo potrebno nakupiti delovne zvezke in potrebščine za šolsko leto 2021/22.

UČBENIŠKI SKLAD

Osnovna šola vsem učenkam in učencem priskrbi učbenike, ki jih bodo prejeli v šoli prvi teden pouka. Za učenke in učence od 1. do 9. razreda je IZPOSOJA UČBENIKOV BREZPLAČNA (sredstva zagotovi Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport).

Ob izteku šolskega leta učenke in učenci vse izposojene učbenike vrnejo šoli. Na učbenike morajo paziti – za popisane, poškodovane, uničene ali izgubljene učbenike se ob koncu šolskega leta zaračuna odškodnina v skladu z 10. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov.

DELOVNI ZVEZKI

Ministrstvo za šolstvo in šport tudi v šolskem letu 2021/22 krije stroške nakupa delovnih zvezkov za učence in učenke od 1. do 3. razreda osnovne šole (dobijo jih BREZPLAČNO v šoli 1. teden poka). Starši učencev od 1. do 3. razreda tako kupijo le potrebščine.

Starši učencev od 4. do 9. razreda plačajo delovne zvezke v celoti. Izbrane delovne zvezke kupijo sami v izbrani knjigarni na licu mesta ali preko spleta:

Kopija Nova

https://www.kopija-nova.si/enostavno-narocanje?pmr=13k&pmid=invigmu7nkkd

Državna založba Slovenije

https://www.dzs.si/

Mladinska knjiga

https://www.emka.si/webapp/wcs/stores/servlet/SearchDisplay?categoryId=&storeId=715838034&catalogId=3074457345616676718&langId=-31&sType=SimpleSearch&resultCatEntryType=2&showResultsPage=true&searchSource=Q&pageView=grid&beginIndex=0&orderBy=&pageSize=12&searchType=1002&searchTerm=OSNOVNA+%C5%A0OLA+STANETA+%C5%BDAGARJA&#facet:&productBeginIndex:0&facetLimit:&orderBy:&pageView:grid&minPrice:&maxPrice:&pageSize:&

Ex libris, knjigarna in papirnica

https://www.ex-libris.si/

Office&More

Go2school.com

POTREBŠČINE

Potrebščine kupijo v celoti starši učencev od 1. do 9. razreda.

Seznami učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin po razredih

Uspešen zaključek šolskega leta ter mirne priprave na novo šolsko leto.

Uroš Švab
Uroš Švab

Prejšnji prispevek

Zlato priznanje na tekmovanju Logična pošast
03 junija 2021

Naslednji prispevek

TEHNIŠKI DAN TEHNIŠKA DEDIŠČINA KROPE
07 junija 2021
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content