NOVICE

OBČINSKO SREČANJE ŠOLSKEGA PARLAMENTA

Objava od
Maja Cimerman Franjić
Kategorije
Datum
24 maja, 2021

V četrtek, 20. 5. 2021, je preko videokonference potekalo občinsko srečanje šolskega parlamenta za radovljiško občino, ki ga je organizirala naša šola. Gostili smo učence in mentorje OŠ Antona Tomaža Linharta in OŠ Antona Janše iz Radovljice ter OŠ Frana Saleškega Finžgarja iz Lesc.

Tema letošnjega šolskega parlamenta je bila Moja poklicna prihodnost. Pozdravno nas je nagovoril gospod župan Ciril Globočnik. Naši učenci so predstavili rezultate ankete o poklicnih interesih in željah, razmišljali o poklicih prihodnosti in predstavili aktivnosti pri projektu Erasmus+. Srečanje je zelo lepo povezovala Stella Muhovec. Bilo je zanimivo, saj so prav vse šole predstavile raznolike poglede na poklice in poklicno prihodnost svojih učencev.

Učenci in mentorica šolskega parlamenta Jana Penca Ponikvar

Maja Cimerman Franjić
Maja Cimerman Franjić

Prejšnji prispevek

Športni dan, 1 triada
22 maja 2021
cross Skip to content