NOVICE

Torkarjeva likovna kolonija

Objava od
Mateja Fon Špitalar
Datum
11 maja, 2023

V četrtek, 11. maja 2023, smo se udeležili Torkarjeve likovne kolonije, ki že 14. leto poteka v organizaciji OŠ Koroška Bela. Tema ustvarjanja je bila letos barvitost pomladi.

Na koloniji so sodelovali učenci šestnajstih šol. Našo šolo so predstavljale Iza Lucija Bjelić, Mariangel Lezama Marquez, obe iz 8. a razreda in Meta Peternel, učenka 8. b razreda. Izbira tehnike je bila prosta, motiv, ki je bil vezan na kulturno dediščino Koroške Bele, so učenci poiskali v bližini šole. Letos je bilo vreme deževno, zato so učenci motive najprej fotografirali, nato pa so jih naslikali v šolski avli. Nastali čudoviti izdelki!

Mateja Fon Špitalar
Mateja Fon Špitalar

Prejšnji prispevek

Papirna akcija - maj 2023
09 maja 2023

Naslednji prispevek

Medobčinsko tekmovanje v atletiki
12 maja 2023
cross Skip to content