NOVICE

Proslava ob slovenskem kulturnem prazniku

Objava od
Uroš Švab
Kategorije
Datum
7 februarja, 2024

Na šoli smo v sredo, 7. 2., 1. uro obeležili slovenski kulturni praznik, Prešernov dan. Učenci so pod mentorstvom učiteljic Brede Gašperin in Ane Bec pripravili kratek kulturni program za vrstnike in delavce šole, ki so ga izvedli prvo šolsko uro v mali telovadnici šole. Nastopil je Starejši otroški pevski zbor, Mladinski pevski zbor, recitatorji Tinka Perič, Kaja Štular, Gaber Bregar in Lars Kristijan Krasnič ter kitaristka Ana Mežek. Program sta povezovala Ivana Berce in Aljaž Pintar. Osrednja tematika programa je bilo vprašanje, kaj kultura sploh je in zakaj je pomembna.

Uroš Švab
Uroš Švab

Prejšnji prispevek

HUDO! Novinarske delavnice RTV Slovenija
06 februarja 2024

Naslednji prispevek

Ob slovenskem kulturnem prazniku ...
07 februarja 2024
cross Skip to content