NOVICE

Zdrava pamet - predstava Nika Škrleca

Objava od
Katarina Perič
Datum
10 oktobra, 2023

V torek, 10. 10. 2023 popoldne si je v okviru nadstandardnega programa s področja jezika Jezične delavnice 16 učencev ogledalo odlično gledališko predstavo Nika Škrleca z naslovom ZDRAVA PAMET.

Že pred predstavo so si lahko obiskovalci ogledali interaktivno razstavo o možganih in se poskusili voziti s kontraciklom na dvorišču dvorane, lipniški učenci pa so se zapletli v simpatičen klepet z Nikom Škrlecom. Preizkusili so lahko tudi očala, ki obrnejo vid na glavo, svoje reflekse in spomin.

Učencem bo zagotovo ostalo v spominu, da je Nik Škrlec poštne številke stresal iz rokava, tudi tisto iz Krope (zapomnil si jo je po besedi krop - vrela voda -  in odigral celo nakup pletenice v namišljeni kroparski pekarni). Mimogrede med predstavo je povedal mnogo zanimivega o možganih, ob tem pa ni manjkalo smeha in zabave.

 

 

Katarina Perič
Katarina Perič
prof. slovenščine in nemščine

Prejšnji prispevek

ŠVN Čatež, 2. dan
10 oktobra 2023

Naslednji prispevek

ŠVN Čatež, 3. dan
11 oktobra 2023
cross Skip to content