NOVICE

(Naj)Poletavci tudi na naši šoli

Objava od
Katarina Perič
Datum
28 septembra, 2023

Danes, 28. 9. 2023, se je zaključila poletna bralna akcija Poletavci in Najpoletavci, ki jo vsako poletje organizirajo  v Knjižici A. T. Linharta Radovljica. Zaključna prireditev je tokrat potekala na dvorišču pred novo knjižnico na Bledu.

Vsi, ki so brali poleti vsaj 30 dni po 30 minut in so stari do 12 let oz. so prebrali 3 knjige in so stari nad 13 let, so si prislužili vijolično majico, lepo nagrado, številko za nagradno žrebanje in gledališko predstavo Sirkec, Sirkec v izvedbi Teatra Cizamo. Po predstavi so (naj)poletavci lahko preizkusili svoje spretnosti v streljanju z lokom. Zabave ni manjkalo.

Letos so knjižničarji našteli 222 poletavcev in 22 najpoletavcev, skupaj 244 poletnih bralcev. Med njimi so bili tudi naši osnovnošolci iz Lipnice in z Ovsiš. Vsem našim poletavcem in najpoletavcem čestitamo za opravljen izziv – poletno branje.

Katarina Perič
Katarina Perič
prof. slovenščine in nemščine
cross Skip to content