MLADINSKI ODSEK PD RADOVLJICA IN OŠ STANETA ŽAGARJA LIPNICA VABITA UČENCE K VPISU NA PLANINSKI KROŽEK

Mojca Brezovec
11 septembra, 2023

NA PLANINSKIH POHODIH BOMO:

- aktivno preživljali prosti čas ter razvijali pozitiven odnos do narave in skrbi zanjo,
- spoznali različna življenjska okolja ter
naravna bogastva in življenje v naravi,
- skrbeli za zdravje, varnost samega sebe in ostalih udeležencev v gorah,
- se sez
nanili z zgodovino planinstva na Slovenskem,
- razvijali strpnost in  se skupaj veselili ob doseganju novih ciljev.

INFORMACIJE:

• Na pohode bomo odhajali predvidoma ob sobotah, enkrat mesečno. Odpeljali se bomo z avtobusom, ki bo otroke pobiral pred AMD Podnart in na avtobusni postaji pred OŠ Lipnica.
  • Končni cilj pohodov bomo prilagodili psihofizičnim sposobnostim otrok. Vsak pohod bomo vodili vodniki in mentorji PD Radovljica.
  • V primeru neugodnih razmer si pridružujemo pravico do spremembe ali odpovedi pohodov.
  • Cena planinskega krožka za 6 pohodov znaša  90 €. POPUST: Če imate na planinski krožek prijavljena dva ali več otrok, vam za drugega in vse naslednje priznamo 50 % popust na zgoraj naveden znesek članarine.

Predviden pohod je v soboto, 16. 9. 2023.

Za dodatne informacije lahko pokličete na številko
040 850 670 številka vodnice in mentorice Mojce Brezovec

Mojca Brezovec