NOVICE

Medgeneracijski pohod po KS Podnart

Objava od
Marjeta Koselj
Kategorije
Datum
10 septembra, 2023

Že v petek, 8. 9. 2023, se je začel DAN IN POL KRAJANOV, ko so si krajani in ovsiški učenci v Kulturnem domu v Podnartu ogledali dokumentarni film ZGODBA SAVE ter z Rokom Rozmanom, idejnim vodjo in producentom,  opravili voden razgovor. V soboto, 9. 9. 2023 so se učenci v spremstvu učiteljic pridružili  krajanom na medgeneracijskem pohodu po KS Podnart. Pot so začeli pri kulturnem domu ter nadaljevali proti zgornjim Ovsišam mimo Fikslna do Češnjice, kjer je pohodnike sprejel čebelar Miha Rozman in jim nazorno predstavil svojo čebelarsko pot. Od tod so krenili naprej v Rovte do Turkove kmetije. V Podnart so se vrnili čez Mišigon in Poljšico, kjer se je druženje nadaljevalo s srečelovom, predstavitvijo različnih krajevnih društev in posameznih uspešnih krajanov, z zabavnimi igrami ter s sproščenim druženjem različnih generacij.


Marjeta Koselj
Marjeta Koselj

Prejšnji prispevek

Evropski teden mobilnosti 2023
09 septembra 2023

Naslednji prispevek

Ekskurzija za 7. razred
11 septembra 2023
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content