NOVICE

Likovna kolonija Jesenički

Objava od
Mateja Fon Špitalar
Datum
24 maja, 2023

V petek, 19. maja 2023, smo se udeležili likovne kolonije »Jesenički«, ki jo je organizirala OŠ Toneta Čufarja Jesenice.

Z naše šole so se je udeležile Zala Zupan in Živa Gašperšič, obe iz 7. a razreda ter Lea Beroncelj in Lara Valančič iz 7. b razreda. Izbira tehnike je bila prosta, učenke so izbrale risanje in slikanje. Tema kolonije je bila Jesenice - železno mesto. Učenke so ustvarjale v predelu Jesenic Stara Sava. Ker je bilo vreme hladno in je tudi pihalo, so delo dokončale v šolski avli. Ustvarile so zanimive izdelke.

Mateja Fon Špitalar
Mateja Fon Špitalar

Prejšnji prispevek

MOŽIC Z OKOLICO_planinski pohod
23 maja 2023

Naslednji prispevek

Področno tekmovanje v atletiki
26 maja 2023
cross Skip to content