NOVICE

Ogled brezplačnih predstav za otroke

Objava od
Maja Cimerman Franjić
Kategorije
Datum
24 februarja, 2023

Spoštovani starši in učenci,

obveščamo vas, da si lahko v okviru Srečanja otroških gledaliških in lutkovnih skupin od 13. do 15. marca 2023 v Linhartovi dvorani v Radovljici ogledate brezplačne gledališke predstave za otroke. Vljudno vabljeni, oglejte si katero od predstav in poplačajte trud mentorjev, igralcev in vseh, ki sodelujejo pri izvedbi predstave. Vabilo je v prilogi, potrebna je predhodna prijava.

Prisrčno vabljeni in lepo pozdravljeni,

vodstvo šole in  izpostava JSKD Radovljica

LGM OTROŠKA PONUDBA 2023

 

Maja Cimerman Franjić
Maja Cimerman Franjić

Prejšnji prispevek

Zven Linhartovega mesta
22 februarja 2023

Naslednji prispevek

Dopoldanska pogovorna ura
26 februarja 2023
cross Skip to content