NOVICE

Predstavitev projekta na Brdu pri Kranju

Objava od
Veronika Šmid
Kategorije
Datum
6 decembra, 2022

Z naslovom: »Zdrava povezava – Združujemo moči za zdravje ljudi« je včeraj, 5.12.2022 na Brdu pri Kranju potekala Nacionalna konferenca pod okriljem Ministrstva za zdravje RS.  Med 100 inovativnimi projekti je bil predstavljen tudi projekt KuhnaPaTo, v katerem sodeluje tudi naša šola. Ker na najučinkovitejši način pojasnimo vse podrobnosti in dobrobiti prav s konkretnim nastopom, so se  štirje šestošolci postavili na »predstavitveni oder«. Sprva s precejšnjo tremo, a malce kasneje zgovorno, ob zdravih tradicionalnih in predvsem sezonskih prigrizkih so zbranim in drenjajočim se ob njihovi mizi, pojasnili zakaj se z veseljem učijo veščin priprave hrane, kako spreminjajo svoj okus in vplivajo na poseganje po sezonski hrani iz okolja tudi na ostale obiskovalce svoje šole, kako so za vzor mlajšim in starejšim in kako neznansko uživajo pri vsem.

Učencem čestitamo za uspešno predstavitev projekta in nastop .

Mentorica, Veronika Šmid

Veronika Šmid
Veronika Šmid

Prejšnji prispevek

Tehniški dan za učence 1. do 9. razreda v Lipnici
29 novembra 2022

Naslednji prispevek

Pogovorna ura
07 decembra 2022
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content