NOVICE

Obvestilo za starše učencev, ki bodo sodelovali na Noči z Andersenom v Lipnici (31. marec-1. april)

Objava od
Uroš Švab
Kategorije
Datum
30 marca, 2023
  1. NOČ Z ANDERSENOM   (31. marec–1. april 2023)

 

Letos se bomo »bralni značkarji« od 1. do 9. razreda in sodelujoči učitelji že šestič pridružili številnim evropskim knjižnicam in šolam ter prebedeli večer in del noči ob branju, ustvarjanju, kuhanju, gibanju in še čem. Dejavnosti se bodo navezovale na samega Hansa Christiana Andersena in njegovi pravljici Vžigalnik ali Palčico, učenci predmetne stopnje pa bodo prebirali tudi zgodbe slovenskih avtorjev.  Druženje se prične 31. marca ob 18.00 v mali telovadnici in konča ob 8.00 uri zjutraj 1. aprila, ko učence starši počakajo pred šolo. Utrinke Noči z Andersenom bomo predstavili na šolski spletni strani.

* V besedilu nad prijavnico, ki so jo učenci prinesli domov, je bilo navedeno, da starši otroke pridejo iskat 2. aprila, kar je napačno, saj bi moralo pisati, da jih pridejo iskat 1. aprila. Za neljubo napako se opravičujem.

                                                 UČENCI POTREBUJEJO:

-          spalno vrečo

-          podlogo za spanje

-          copate

-          peresnico

-          škarje

-          osebni pribor (ščetka, zobna pasta)

-          pižamo

-          topla oblačila in športno obutev za morebiten sprehod v naravi

-          čelno svetilko

 

  Uroš Švab              

 

 

 

 

 

Uroš Švab
Uroš Švab

Prejšnji prispevek

Likovno snovanje - ogled galerije
30 marca 2023

Naslednji prispevek

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V MALEM NOGOMETU
30 marca 2023
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content