NOVICE

Likovna delavnica

Objava od
Mateja Fon Špitalar
Datum
6 septembra, 2022

Prvi konec tedna v septembru so naši učenci, ki obiskujejo izbirni predmet likovno snovanje, nadarjeni učenci in vsi, ki radi ustvarjajo, sodelovali na likovni delavnici na Langusovih dnevih. Vreme je bilo sončno in toplo. Učenci so se sprehodili po Kamni Gorici in si izbrali vsak svoj najlepši motiv, ki so ga nato narisali s pastelnimi barvami. Nastali so čudoviti izdelki.

Vabimo vas, da si jih ogledate na razstavi v kulturnem domu v Kamni Gorici, kasneje bodo razstavljene tudi na naši šoli.

Mateja Fon Špitalar

Mateja Fon Špitalar
Mateja Fon Špitalar

Prejšnji prispevek

Ekskurzija za učence in učenke 9. razreda
03 septembra 2022

Naslednji prispevek

Sprejem prvošolcev na PŠ Ovsiše
06 septembra 2022
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content