NOVICE

Planica - šola v naravi - 3. dan

Objava od
Katarina Perič
Kategorije
Datum
17 marca, 2022

Tretji dan šole v naravi je kot prejšnja dva kar švignil mimo. Dopoldne smo se s tekaškimi smučkami na nogah igrali štafetne igre na športnem poligonu in se odpravili na krajšo tekaško turo v okolici doma. Popoldne smo obuli pohodne čevlje in si od blizu ogledali drugi izvir Save Dolinke v Zelencih. V jezercih smo z mostičkov opazovali postrvi, rastlinstvo na močvirnatem terenu in okoliške gore v Julijskih Alpah (Jalovec, Ponce …). Nebo je bilo rdečkasto, ker je veter zanesel puščavski pesek nad dolino pod Poncami. Zvečer smo igrali družabne igre in socializacijske igre v telovadnici. Zabaven večer je hitro minil in utrujeni smo kar popadali v postelje.

Katarina Perič
Katarina Perič
prof. slovenščine in nemščine

Prejšnji prispevek

PAPIRNA AKCIJA PODJETJA Z OVSIŠ
17 marca 2022

Naslednji prispevek

Planica - šola v naravi - 4. dan
17 marca 2022
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content