NOVICE

VURNIKOVI DNEVI - tehniški dan za 7. a

Objava od
Katarina Perič
Kategorije
Datum
8 junija, 2021

V četrtek, 10. 6. 2021, bomo izvedli tehniški dan za sedmošolce v Radovljici. V okviru prireditve Vurnikovi dnevi bodo učenci 7. a obiskali Radovljico, spoznali življenje in delo arhitekta Ivana Vurnika in njegove žene Helene Kottler Vurnik, si ogledali razstavo v Šivčevi hiši in na ustvarjalni delavnici spoznali in izdelali vitraž. Tehniški dan bo potekal v sodelovanju z Občino Radovljica in zavodom Igriva arhitektura.

Učenci pridejo v šolo za preduro. Dobimo se pri zadnjem vhodu. S seboj naj imajo manjši nahrbtnik za šolsko malico, dovolj pijače, dodaten prigrizek (po načelih zdrave prehrane) ter peresnico in škarje. Za v galerijo in na avtobus potrebujejo zaščitno masko.

Odhod iz Lipnice: 8.17 (redni avtobus za Radovljico)
Predviden povratek: 12.15 (odhod iz Radovljice)

Za kosilo se v šoli dogovorijo sami.

Spremljevalca: Katarina Perič in David Kebler

Katarina Perič
Katarina Perič
prof. slovenščine in nemščine

Prejšnji prispevek

Cankarjevo tekmovanje (državna raven)
08 junija 2021

Naslednji prispevek

Groharjeve delavnice - kulturni dan za 6. razred
08 junija 2021
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content