KARIERNA ORIENTACIJA - individualni razgovori na Gimnaziji Franceta Prešerna za devetošolce in njihove starše

David Kebler
21 januarja, 2022

Spoštovani devetošolci in vaši starši,

vabimo vas, da se udeležite individualnih pogovorov, kjer boste dobili odgovore na vaša vprašanja v zvezi z vpisom v programe Gimnazije Franceta Prešerna.

Po predhodni prijavi na vpis@gfp.si se lahko dogovorite za individualni razgovor, ki bo potekal preko ZOOM-a. Rok za prijavo je do vključno srede, 26. 1. 2022.

Razgovori bodo potekali v četrtek, 27. 1. 2022, od 17. do 19. ure.

Prijavljeni boste na vaš e-naslov prejeli termin (15 minut na razgovor) in povezavo do ZOOM-a ter ime vašega sogovornika (ravnateljica, pomočnica ravnateljice, svetovalna delavka, športni koordinator …)

Pri najavi navedite tudi okvirno tematiko, ki vas zanima:

• vpis, matura, priprava na maturo,
  • izbirni predmeti,
  • razlike v predmetnikih med programi,
  • vpis v športni oddelek, usklajevanje športnih in šolskih obveznosti, športniki v športnih in navadnih oddelkih,
  • izmenjave, ekskurzije, obvezne izbirne vsebine,
  • dijaki kulturniki, glasbeniki,
  • dijaki s posebnimi potrebami,
  • splošne informacije, drugo …

Novica je objavljena tudi na spletni strani GFP.

Vabljeni!

Ravnateljica Gimnazije Franceta Prešerna