V torek, dne 26. 5. 2026, 6. razred odhaja na ekskurzijo na Primorsko.
Zbor je pred šolo ob 6. 55 (odhod ob 7.00).
Avtobus bo pobral učence tudi na avtobusni postaji v Podnartu (ob cesti), predvidoma ob 7.05.
S seboj imejte pripomočke za pisanje.
Oblecite se vremenu primerno in za obisk kraške jame imejte s seboj dolge rokave in dolge hlače.
Šolsko malico dobite na ekskurziji, kosila za ta dan ni. S seboj imejte tudi dodatno malico.
Imejte s seboj dovolj tekočine (voda!).
Povratek je predviden v poznih popoldanskih oziroma večernih urah - odvisno tudi od razmer na avtocesti.
Lidija Kranjc