NOVICE

30 let Otroške folklorne skupine Voše

Objava od
Marjeta Koselj
Kategorije
Datum
8 junija, 2024

V četrtek, 6. 6. 2024, so ovsiški učenci v kulturnem domu v Podnartu pripravili zaključno prireditev za starše, ki je bila hkrati tudi praznovanje 30 let delovanja Otroške folklorne skupine, ki jo je vsa leta predano vodila ovsiška učiteljica Vilma Kravanja Gosnik. Za dolgoletno delo je prejela častno Maroltovo značko s strani JSKD in priznanje šole. Kot je v navadi, so tudi tokrat na odru nastopili vsi učenci PŠ Ovsiše in na občinstvo prenesli dobro voljo s Kekčevimi zgodbami, kjer se je igralo, pelo in veliko plesalo.

Marjeta Koselj
Marjeta Koselj

Prejšnji prispevek

Narodna galerija - likovni natečaj
07 junija 2024

Naslednji prispevek

Pokloni zvezek 2024
10 junija 2024
cross Skip to content