NOVICE

NARAVOSLOVNI DAN ZA 8. RAZREDA

Objava od
Katja Gantar
Kategorije
Datum
6 maja, 2024

V četrtek, 9. 5. 2024, bo potekal naravoslovni dan za oba osma razreda. V mali telovadnici bo od predure (7.30) do konca druge šolske ure (9.55) potekala delavnica oživljanja. Malica bo v učilnici za tehniko. Tretja šolska ura bo potekala v učilnici za angleščino (tja 1 od učiteljice Lakner). Četrta in peta šolska ura pa bosta v učilnici za biologijo.

Obravnavane vsebine: puberteta, spolni razvoj, spolno prenosljive bolezni, kontracepcija, načrtovanje družine in razvoj človeka. Prosim, če s seboj prinesete zvezek in učne liste za biologijo ter pisalo. Kosilo in malica bosta kot običajno.

Katja Gantar
Katja Gantar

Prejšnji prispevek

Pomladna papirna akcija
06 maja 2024

Naslednji prispevek

Gorenjski harmonikarski prvak
09 maja 2024
cross Skip to content