NOVICE

POKLJUKA - šola v naravi

Objava od
Mojca Brezovec
Kategorije
Datum
28 marca, 2024

V ponedeljek, 18. marca so se sedmošolci odpeljali na Pokljuko, kjer so v osrčju Triglavskega narodnega parka preživeli pet dni šole v naravi. Toplo zavetje in prehrano jim je nudil hotel Center na Rudnem Polju. Učenci so bili tekom dneva razdeljeni v tri skupine. Pridobivali so nova znanja na različnih področjih s poudarkom na pridobivanju in poglabljanju znanja v teku na smučeh. Seznanili in preizkusili so opremo za varno hojo v hribih pozimi ter pridobili nova znanja o prvi pomoči. V sredo so odšli na planino Uskovnica, kjer jih je pričakala pomlad. Večere so si popestrili z nočnim pohodom, sankanjem, igrami na snegu ter tombolo. Z velikim zanimanjem so  prisluhnili potopisnemu predavanju, ki  ga je predstavil naš nekdanji učitelj Robi Primc. Navdušeni nad svojim pridobljenim znanjem in lepimi vtisi  so v petek po kosilu zapustili sončno Pokljuko in se vrnili v dolino.
Učenci  si za primerno vedenje in upoštevanje pravil zaslužijo pohvalo.

FOTOGRAFIJE

 

Mojca Brezovec
Mojca Brezovec

Prejšnji prispevek

Medobčinsko tekmovanje v malem nogometu
27 marca 2024

Naslednji prispevek

Velikonočni prazniki 2024
30 marca 2024
cross Skip to content