NOVICE

V pričakovanju pomladi

Objava od
Marjeta Koselj
Datum
9 marca, 2024

Na dan žena so učenci podružnice medgeneracijko sodelovali z Ljudsko univerzo Radovljica in se v Kulturnem domu v Podnartu udeležili ustvarjalne delavnice, ki jo je vodila  gospa Breda Rozman z Ovsiš. Učenci so morali pokazati kar nekaj ročnih spretnosti, da so iz papirja oblikovali čudovito vrtnico, ki so jo lahko odnesli domov in jo podarili svojim mamam za dan žena.  V dvorani so se odlično počutili, saj je bilo ob prihodu že vse nared in smo lahko takoj pričeli z ustvarjanjem, za kar se zahvaljujemo tudi KD in KS Podnart. Poleg rožic pa so učenci v šoli izdelovali barčice v podobi hišic, hišk z bazenom, parnikov, letalonosilk,  restavracij in koliščarskih naselij. Komaj čakamo, da se na predvečer Sv. Gregorja zberemo v Kropi in Kamni Gorici in v pozdrav pomladi  "vržemo vuč u vodo."

Marjeta Koselj
Marjeta Koselj

Prejšnji prispevek

Tehniški dan 1.o in 2.o - ročne spretnosti
09 marca 2024

Naslednji prispevek

Barčice in nastop OFS Voše
11 marca 2024
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content