NOVICE

Pustni torek

Objava od
Urška Šimnic Novak
Kategorije
Datum
15 februarja, 2024

PUSTNA ZABAVA SKOZI OKNO POGLEJMO, ČEMU TAKŠEN VRIŠČ IZ ULIC PRIHAJA DO NAŠIH DVORIŠČ! ŠEME BREZ TREME, IZ VSEGA SVETA, POJEJO, PLEŠEJO, KAKOR KDO ZNA. RIJA, RIJARAJA PUST SE SPREHAJA, ZEMLJO Z ZELENO BARVO POMLAJA. EJ, TUDI MENI, ČEPRAV SEM BOJEČ, PUSTNA ZABAVA OD NEKDAJ JE VŠEČ. 

(Zvezdana Majhen)

Pust je čas, ko lahko postanemo vse, kar si želimo in tako domišljiji prepustimo prosto pot. Na pustni torek so namesto učencev in učiteljic prve triade v šolske klopi sedle različne razigrane in nasmejane pustne maske. 

Vesele nasmejane in s soncem obsijane puste maske smo se sprehodile tudi po Kropi in obiskale vrtčevske otroke. 

 

V nadaljevanju si oglejte nekaj utrinkov:

Urška Šimnic Novak
Urška Šimnic Novak

Naslednji prispevek

Kulturni dan: Prešernova hiša v Vrbi
15 februarja 2024
cross Skip to content