NOVICE

ŠVN Radenci - 4- dan

Objava od
Andreja Kolman
Kategorije
Datum
23 novembra, 2023

Dan se je začel pohodniško, saj smo šestošolci odšli na daljši pohod preko kanjona reke Kolpe do jame Kobiljače. Na soncu smo zakurili ogenj, kjer smo si spekli hrenovke in pomalicali. Ogledali smo si začetek jame Kobiljače, ker je preostali del poplavljen zaradi obilnejših padavin. Vrnili smo se po isti poti in vmes opazovali lepote narave. Popoldne smo v eni skupini ponovno pekli belokranjsko pogačo, drugi pa smo se pomerili v plezanju po umetni steni. Sedaj smo v pričakovanju pozne večerje, saj se pogača peče. Vmes bomo zakurili ogenj in se pomerili v košarki in odbojki. Čakajo nas tudi ustvarjalne delavnice, tokrat bomo pletli zapestnice in izdelovali mazila za ustnice. Nekatere učenke že cel teden šivajo obeske za bazar, zato jih danes želijo zaključiti.

Sporočamo vam tudi, da imamo jutri planiran odhod iz Radencev ob 12.15 uri, tako da bomo prišli domov okoli 15.00 ure, če ne bo na cesti nepredvidenih zastojev. Se že veselimo srečanja z domačimi...

        

Andreja Kolman
Andreja Kolman
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content