NOVICE

Karierna orientacija: KARIERNI SEJEM 2023

Objava od
David Kebler
Kategorije
Datum
23 novembra, 2023

Drage učenke, dragi učenci!

Radovljiške osnovne šole smo tudi letos za vas pripravile KARIERNI SEJEM, ki bo v sredo, 29. novembra 2023, od 16.20 do 19.20 na OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica. Za prevoz poskrbijo starši.

Karierni sejem je namenjen staršem in učencem 8. in 9. razreda, saj sedaj zbirate informacije pred odločitvijo za nadaljnje šolanje. Na sejmu vam bodo dijaki in profesorji predstavili šolo, programe, ki jih izvajajo, poklice, za katere usposabljajo, vam odgovorili na morebitna vprašanja, razdelili promocijski material itn. Predstavile se bodo različne šole in glede na urnik predstavitev se bo vsak učenec lahko udeležil petih predstavitev. Seznam srednjih šol ter časovni razpored predstavitev je dostopen na  povezavi: Urnik - karierni sejem 2023

Vabljeni, da se sejma v čim večjem številu udeležite!

Šolski svetovalni delavci radovljiških OŠ Jelka Berce, mag. Vesna Koselj , David Kebler in Andreja Cvenkelj

David Kebler
David Kebler

Prejšnji prispevek

ŠVN Radenci - 3. dan
22 novembra 2023
cross Skip to content