NOVICE

Karierna orientacija: dan odprtih vrat na Gimnaziji Kranj

Objava od
David Kebler
Kategorije
Datum
13 novembra, 2023
Spoštovani,

Na Gimnaziji Kranj tudi letos v mesecu novembru za učence 8. in 9. razreda pripravljajo Dan odprtih vrat, tako v popoldanskem kot dopoldanskem času. Osnovnošolci  boste tako lahko začutili utrip in vzdušje na Gimnaziji Kranj, spoznali dijake in profesorje ter si ogledali šolo.

TERMINI:

  • torek, 21. 11. 2023, ob 14.30  
  • četrtek, 23. 11. 2023, ob 9.15  

Na dogodek se je potrebno prijaviti. Prijavite se  preko povezave spodaj (oz.  spletne strani, na katero vas vodi QR koda na plakatu). https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehQda964PINpLszgVp0bw9K5QOzP8xHv43QBwKwjmpGCrKPA/viewform?usp=sf_link

Za vse učence, ki se boste dogodka udeležili v dopoldanskem času, je obvezna pridobitev potrdila o obisku. Potrdilo lahko pridobite na dan dogodka.

Več informacij o dogodku na povezavi: https://www.gimkr.si/bodoci-dijaki/dejavnosti-za-osnovnosolce/danodprtihvrat/

Plakat za OŠ in zloženka.

Lep pozdrav

Šolska svetovalna služba

 

David Kebler
David Kebler
cross Skip to content