NOVICE

Kuža Pazi na obisku ...

Objava od
Uroš Švab
Kategorije
Datum
7 septembra, 2023

Maskota Kuža Pazi že več kot 20 let skrbi za varnost najmlajših v prometu. Kuža je OŠ S. Ž. Lipnica prvič obiskal 5. 9. 2023. Na matični šoli v Lipnici se je Kuža družil z učenci ob prihodu v šolo. Učence 1. VIO je obiskal tudi v učilnici. Učiteljice so učence ponovno opozorile, na kaj vse morajo biti pozorni v prometu. Skupaj smo ugotovili, da učenci že veliko vedo o varnosti o prometu.

Prvošolčke na PŠ Ovsiše je Kuža Pazi presenetil kar med poukom. Bili so ga zelo veseli in z velikim navdušenjem so mu pripovedovali, kaj vse o varnosti v prometu že vedo. In ker vedo res veliko, so si prislužili čisto petico – škoda, da ima kuža na tački le štiri prste, tako da je enega dodala kar učiteljica.

Uroš Švab
Uroš Švab

Prejšnji prispevek

Likovna delavnica na Langusovih dnevih
07 septembra 2023

Naslednji prispevek

Ekskurzija učencev 6. razreda
07 septembra 2023
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content