Kuža Pazi na obisku ...

Uroš Švab
7 septembra, 2023

Maskota Kuža Pazi že več kot 20 let skrbi za varnost najmlajših v prometu. Kuža je OŠ S. Ž. Lipnica prvič obiskal 5. 9. 2023. Na matični šoli v Lipnici se je Kuža družil z učenci ob prihodu v šolo. Učence 1. VIO je obiskal tudi v učilnici. Učiteljice so učence ponovno opozorile, na kaj vse morajo biti pozorni v prometu. Skupaj smo ugotovili, da učenci že veliko vedo o varnosti o prometu.

Prvošolčke na PŠ Ovsiše je Kuža Pazi presenetil kar med poukom. Bili so ga zelo veseli in z velikim navdušenjem so mu pripovedovali, kaj vse o varnosti v prometu že vedo. In ker vedo res veliko, so si prislužili čisto petico – škoda, da ima kuža na tački le štiri prste, tako da je enega dodala kar učiteljica.

Uroš Švab

Likovna delavnica na Langusovih dnevih