NOVICE

KOLESARSKO POPOLDNE

Objava od
Katarina Perič
Datum
25 junija, 2023

V četrtek 22. 6. 2023, tik pred koncem šolskega leta, so se vsi učenci 5. razreda na Ovsišah odpravili na zahteven kolesarski podvig. Skupaj s starši in svojo razredničarko Vilmo Kravanja Gosnik so se zbrali na parkirišču Sonček v Mojstrani. S kolesi so se podali po kolesarski poti do Kranjske Gore. Njihov načrtovani cilj je bilo središče Kranjske Gore, a so se odločili, da zmorejo tudi do jezera Jasna. Ob jezeru so se sladkali s sladoledom, namočili noge v jezersko vodo in se fotografirali.

Po prijetnem druženju so odkolesarili nazaj do izhodiščne točke. Učiteljica Vilma je učencem razdelila kolesarske izkaznice in nagrade za opravljen kolesarski izpit.

Bilo je zelo lepo. Učenci in starši so idejo za prijetno popoldne pohvalili.

Tinka Perič, 5. o

Katarina Perič
Katarina Perič
prof. slovenščine in nemščine

Prejšnji prispevek

Zaključek šolskega leta na podružnici Ovsiše
23 junija 2023

Naslednji prispevek

Poletne počitnice
26 junija 2023
cross Skip to content