NOVICE

Počitniški koledar zdravja

Objava od
Veronika Šmid
Kategorije
Datum
22 junija, 2023

Na NIJZ  so pripravili Počitniški koledar zdravja, ki je namenjen vsem osnovnošolcem.

Počitniški koledar zdravja vsebuje osem vsebinskih področij s sporočili, ki spodbujajo zdrav življenjski slog tudi v času poletnih počitnic (dobro počutje, varna uporaba zaslona, ustno zdravje, preprečevanje nalezljivih bolezni, zdrava prehrana, zaščita pred soncem, zdrava telesna dejavnost, spanje in preprečevanje poškodb).

Lepo pozdravljeni in lepe počitnice vam želimo.

Pocitniski-koledar-zdravja-23Priporocila_A4!

 

Veronika Šmid
Veronika Šmid

Prejšnji prispevek

Obvestilo, petek, 23. 6. 2023
21 junija 2023

Naslednji prispevek

Zaključek šolskega leta na podružnici Ovsiše
23 junija 2023
cross Skip to content