RAJŽE PO POTEH TRIGLAVSKIH PRAVLJIC

RAJŽE PO POTEH TRIGLAVSKIH PRAVLJIC

Kulturni dan za učence 6. razreda

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 22. maja 2023 ob 8.20 se bomo z avtobusom odpeljali do Mojstrane, kjer nas bo pričakal Bukovnik, ki nas bo odpeljal na gledališko predstavo na prostem. Po predstavi, ki se bo končala na Dovjem, sledi še ogled slapa Peričnika. Povratek v šolo bo predvidoma ob 14.30. Kosila v šoli ne bo.

Priporočamo, da se učenci obujejo vremenu primerne  pohodne čevlje.  Potrebujejo primerna oblačila, vetrovko in vodo ter manjši nahrbtnik, kamor bodo dali tudi šolsko malico.  S seboj naj imajo še dodatno malico, dovolj pijače in tudi zaščito pred soncem.

V kolikor vreme ne bo dopuščalo, da bi gledališko predstavo v naravi izpeljali, bo KD prestavljen na naslednji ponedeljek 29. 5. Bodite pozorni na sporočila na eAsistentu.

Učence bomo spremljale: Nina Gorkič, Tamara Oblak in Breda Gašperin.

Lepo pozdravljeni.

Katarina Perič