NOVICE

Proslava pred slovenskim kulturnim praznikom na PŠ Ovsiše

Objava od
Marjeta Koselj
Kategorije
Datum
15 februarja, 2023

Na Podružnični šoli Ovsiše smo 3. februarja obeležili Prešernov dan z bogatim kulturnim programom. Nastopali so prav vsi učenci naše šole. Slovesnost se je pričela s himno, ki jo je na prečno flavto zaigrala petošolka. Učenci 4. razreda so deklamirali Prešernovo Železno cesto, tretješolci so predstavili kratek življenjepis našega največjega pesnika, učenci 1. in 2. razreda so deklamirali pesmi slovenskih pesnikov in pesnic, petošolci pa so predstavili  kaj je to kultura. Skupina kljunastih flavt je proslavo obogatila z glasbenimi točkami,  folklorna skupina Voše pa je s spletom ljudskih iger in plesov poskrbela za slovensko ljudsko izročilo.

Marjeta Koselj
Marjeta Koselj

Prejšnji prispevek

Karierna orientacija - Informativni dnevi
15 februarja 2023

Naslednji prispevek

Utrinki iz naravoslovnega dneva za sedma razreda
15 februarja 2023
cross Skip to content