NOVICE

Karierna orientacija - 14. Informativa - Sejem izobraževanja in poklicev

Objava od
David Kebler
Datum
12 januarja, 2023

Spoštovani,

na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani se bo v petek in soboto, 20. in 21. januarja 2023, odvijala že 14. Informativa, največji vseslovenski sejem izobraževanja in poklicev.

Dogodek je namenjen učencem zadnjih razredov in njihovim staršem, da na enem mestu pridobijo vse relevantne informacije o srednješolskih programih, poklicni orientaciji, zaposlovanju, štipendiranju, dijaških domovih, prehrani idr., in s tem lajša odločitev "Kam naprej". Programe in aktivnosti na Informativi vsako leto predstavljajo posamezne srednje šole, njihovi zaposleni in dijaki, kar prireditvi daje prav posebno osebno noto.

Vstop na prireditev je prost!

Lep pozdrav

Šolska svetovalna služba

 

David Kebler
David Kebler

Prejšnji prispevek

Planinski pohod na Jamnik
10 januarja 2023

Naslednji prispevek

Kulturni dan za 8. in 9. razred
12 januarja 2023
cross Skip to content