NOVICE

Karierna orientacija - Karierni sejem srednjih šol 2023

Objava od
David Kebler
Datum
6 januarja, 2023

Drage učenke in učenci!

OŠ Staneta Žagarja Lipnica v sodelovanju z OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica in OŠ Frana Saleškega Finžgarja Lesce organizira KARIERNI SEJEM. Sejem bo potekal v sredo, 11. januarja 2023, od 16.20 do 19.20 v avli OŠ Frana Saleškega Finžgarja Lesce. Za prevoz poskrbijo starši.

Karierni sejem je namenjen staršem in učencem 8. in 9. razreda, saj sedaj zbirate informacije pred odločitvijo za nadaljnje šolanje. Na sejmu vam bodo dijaki in profesorji predstavili šolo, programe, ki jih izvajajo, poklice, za katere usposabljajo, vam odgovorili na morebitna vprašanja, razdelili promocijski material itn. Predstavilo se bo 17 različnih šol in glede na urnik predstavitev se bo vsak učenec lahko udeležil petih predstavitev. Seznam srednjih šol ter časovni razpored predstavitev je dostopen na  povezavi: Urnik - karierni sejem 2023

Vabljeni, da se sejma v čim večjem številu udeležite!

Šolska svetovalna služba

 

David Kebler
David Kebler

Naslednji prispevek

Planinski pohod na Jamnik
10 januarja 2023
cross Skip to content