NOVICE

DOBRODELNA PRIREDITEV

Objava od
Mojca Brezovec
Kategorije
Datum
18 decembra, 2022

V sredo 14. 12. 2022 smo na naši šoli preživeli prijetno popoldne. V okviru dobrodelne prireditve smo si ogledali igrico z naslovom Ledeno kraljestvo - Elsa odkrije moč v izvedbi dramske skupine Čoftica. Nekateri starši in učenci so prisluhnili potopisnemu predavanju o Jugovzhodni Aziji, veliko mlajših učencev se je udeležilo športne aktivnosti v veliki telovadnici. Tam so preizkusili svoje spretnosti, nekateri so se preizkušali celo v žongliranju. Vsi obiskovalci so se lahko sprehodili po novoletnem sejmu, si ogledali in kupili voščilnice in druge izdelke, ki so jih učenci pridno in skrbno izdelovali v novembru in decembru. Med tem ko je večina otrok uživala na različnih dejavnostih ali se sladkala s palačinkami, smo s starši prijetno pokramljali.

FOTOGRAFIJE

 

 

Mojca Brezovec
Mojca Brezovec

Prejšnji prispevek

Božično - novoletni bazar na PŠ Ovsiše
14 decembra 2022

Naslednji prispevek

Navodila za petek, 23. 12. 2022
22 decembra 2022
PREBERITE SI ŠE
POGOVORNA URA
5 decembra, 2023
Spoštovani starši,
14 novembra, 2022
cross Skip to content