DOBRODELNA PRIREDITEV

Mojca Brezovec
18 decembra, 2022

V sredo 14. 12. 2022 smo na naši šoli preživeli prijetno popoldne. V okviru dobrodelne prireditve smo si ogledali igrico z naslovom Ledeno kraljestvo - Elsa odkrije moč v izvedbi dramske skupine Čoftica. Nekateri starši in učenci so prisluhnili potopisnemu predavanju o Jugovzhodni Aziji, veliko mlajših učencev se je udeležilo športne aktivnosti v veliki telovadnici. Tam so preizkusili svoje spretnosti, nekateri so se preizkušali celo v žongliranju. Vsi obiskovalci so se lahko sprehodili po novoletnem sejmu, si ogledali in kupili voščilnice in druge izdelke, ki so jih učenci pridno in skrbno izdelovali v novembru in decembru. Med tem ko je večina otrok uživala na različnih dejavnostih ali se sladkala s palačinkami, smo s starši prijetno pokramljali.

FOTOGRAFIJE

Mojca Brezovec