NOVICE

Razredna čajanka s starimi starši

Objava od
Urška Šimnic Novak
Kategorije
Datum
12 oktobra, 2022

V torek, 11. oktobra 2022, smo prvošolci pripravili razredno čajanko, na katero smo povabili stare starše.

Na čajanko smo se pripravljali že nekaj dni prej, saj smo morali pripraviti vabila in speči kolač. Idejo za razredno čajanko smo dobili med branjem slikanice Jakec peče. V omenjeni slikanici smo našli tudi recept za kolač, ki smo ga spekli za naše stare starše.

Stari starši so se v velikem številu odzvali našemu vabilu. Na čajanki smo jih pogostili s Jakčevim kolačem, ki smo ga sami spekli ter z napitkom iz limone in melise. Stare starše smo prosili, da nam zaupajo tudi kakšno anekdoto iz svojih šolskih dni. Z veseljem so nam pripovedovali, kakšen je bil njihov šolski vsakdan in pot v šolo.

Da bi naše srečanje ostalo vsem še dolgo v spominu, smo za stare starše pripravili tudi majhno presenečenje, čajne skodelice iz papirja.

Upamo, da takšna ali podobna srečanja še velikokrat ponovimo.

Urška Šimnic Novak
Urška Šimnic Novak

Prejšnji prispevek

Šola v naravi, 5. razred
11 oktobra 2022

Naslednji prispevek

Šola v naravi, 5. razred
12 oktobra 2022
cross Skip to content