NOVICE

TEDEN OTROKA: SKUPAJ SE IMAMO DOBRO

Objava od
Marjeta Koselj
Datum
9 oktobra, 2022

Osrednja tema letošnjega Tedna otroka, ki je potekala od 3. do 9. oktobra 2022, je bila SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Zato smo na podružnični šoli Ovsiše organizirali različne aktivnosti, pri katerih smo se imeli skupaj dobro. Učenci so zelo uživali na "Muckovem teku", krosu, ki smo ga izvedli na Dobravici. V sredo pa smo se potepali po Radovljici. Najprej smo si v Linhartovi dvorani ogledali animirano risanko Loti in izgubljeni zmaji, nato smo odšli v lectarijo in spoznali, kako se izdelujejo lectova srca ter potep zaključili z ogledovanjem znamenitosti na Linhartovem trgu. V petek so učenci k uri športa povabili babice in dedke. Skupaj smo se ogreli od glave do peta ter se igrali igrico Mačka in miš. Vzdušje je bilo zelo prijetno.

Marjeta Koselj
Marjeta Koselj

Prejšnji prispevek

Planinski pohod do MARTULJŠKIH SLAPOV
08 oktobra 2022

Naslednji prispevek

Papirna akcija v Lipnici
10 oktobra 2022
PREBERITE SI ŠE
cross Skip to content